LASER ERBOWO YAGOWY

Laser Erbowo Yagowy „ER:YAG” to kombinacja lasera Erbowego i Nd:Yag.

Urządzenie Laser Erbowo Yagowy „ER:YAG”, to najbardziej zaawansowany system laserowy, który rozwiąże wielu problemów skóry podczas jednej wizyty w gabinecie kosmetycznym. Laser Erbowo Yagowy ma w jednym urządzeniu dwie metody – ablacyjne fotoodmładzanie oraz frakcjonowanie umożliwiając w ten sposób osiągnięcie rewolucyjnego efektu odmładzania, usuwania zmian skórnych, zmarszczek i blizn, rozstępów itp za pomocą jednej procedury zabiegowej. W zależności od modelu lasera możemy dysponować czterema głowicami: głowica ER:YAG frakcyjna, ER:YAG ze światłem skupionym (FOCUSED), głowica ND:YAG frakcyjna i ND;YAG FOCUSED, które emitują dwie długości lasera: 1064 nm i 2940 nm.

Laser Erbowo Yagowy „FOTONA 4D SPECTRO”

Lasert jest wyposazony w cztery głowice: głowica laserowa ER:YAG frakcyjna, głowica laserowa ER:YAG z wiązką skupioną tzw. FOCUSED z trzema końcówkami: 3 mm, 5 mm, 7 mm,  głowice ND:YAG LONG PULSE frakcyjna oraz głowice ND:YAG LONG PULSE z wiązką skupioną tzw. FOCUSED.
Umożliwia to wykonanie następujących zabiegów.laser erbowo yagowy

Laser FOTONA 4D SPECTRO Er:Yag wykorzystuje dwa lasery o różnych długościach fali w ramach tego samego zabiegu. Pierwszy laser „ER-YAG” celuje w powierzchniowe warstwy skóry, a drugi laser „ND:YAG” w warstwy głębsze. Laser o podwójnej długości fali jest bezpieczny i nie uszkadza skóry wokół obszaru zabiegowego. Łączy zabiegi ablacyjne i nieablacyjne w celu zwalczania oznak starzenia, takich jak zmarszczki, drobne linie, plamy starcze, nierówna tekstura skóry itp. Laser Nd:YAG  perfekcyjnie wspomaga działanie ablacyjne lasera Er:YAG.  Po przez głęboką penetrację skóry można łatwo osiągnąć efekty termiczne bez uszkadzania powierzchni skóry. Jednorodna absorpcja w skórze i niska absorpcja w melaninie gwarantują bezpieczeństwo stosowania na wszystkich rodzajach skóry.
Reasumując: laser Erbowo Yagowy emituje falę o długości zgodnej z maksymalnym poziomem absorpcji wody. Ponieważ woda pochłania energię wiązki lasera, dochodzi do natychmiastowego odparowania wody, niezwykle szybkiej ablacji naskórka i efektywnego gojenia się skóry. Wpływa to na zredukowanie ryzyka poparzeń, a także na krótszy czas rekonwalescencji w porównaniu z zabiegami wykonanymi laserem CO2.

SPRAWDŹ FINANSOWANIE

Laser „FOTONA 4D PRO”

Laser jest wyposazony w dwie głowice: głowica laserowa ER:YAG z wiązką skupioną tzw. FOCUSED z trzema końcówkami: 3 mm, 5 mm, 7 mm oraz głowice ND:YAG LONG PULSE z wiązką skupioną tzw. FOCUSED.  Umożliwia to wykonanie następujących zabiegów.laser erbowo yagowy

Laser FOTONA 4D PRO Er:Yag” wykorzystuje dwa lasery o różnych długościach fali w ramach tego samego zabiegu. Pierwszy laser „ER-YAG” celuje w powierzchniowe warstwy skóry, a drugi laser „ND:YAG” w warstwy głębsze. Laser o podwójnej długości fali jest bezpieczny i nie uszkadza skóry wokół obszaru zabiegowego. Łączy lasery ablacyjne i nieablacyjne w celu zwalczania oznak starzenia, takich jak zmarszczki, drobne linie, plamy starcze, nierówna tekstura skóry itp. Laser Nd:YAG  perfekcyjnie wspomaga działanie ablacyjne lasera Er:YAG.  Po przez głęboką penetrację skóry można łatwo osiągnąć efekty termiczne bez uszkadzania powierzchni skóry. Jednorodna absorpcja w skórze i niska absorpcja w melaninie gwarantują bezpieczeństwo stosowania na wszystkich rodzajach skóry. Laserem Nd Yag możemy leczyć zmiany naczyniowe, usuwć naczynka i włosy, usuwać łagodne zmiany skórne.
Reasumując: laser Erbowo Yagowy emituje falę o długości zgodnej z maksymalnym poziomem absorpcji wody. Ponieważ woda pochłania energię wiązki lasera, dochodzi do natychmiastowego odparowania wody, niezwykle szybkiej ablacji naskórka i efektywnego gojenia się skóry. Wpływa to na zredukowanie ryzyka poparzeń, a także na krótszy czas rekonwalescencji w porównaniu z zabiegami wykonanymi laserem CO2.


DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów laserów,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 577781027
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl


KONTAKT