FALA UDERZENIOWA

FALA UDERZENIOWA „SHOCK”

cena brutto: 18 500 zł.

Cena bejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów, wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w ciągu maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.

Urządzenie generujące fale akustyczne o specyficznych właściwościach – wysokim, skokowym ciśnieniu powstającym w bardzo krótkim czasie. Aparat generuje ciśnienie w zakresie 10‑100 MPa w czasie około 10 nanosekund. Po przyłożeniu głowicy fala wnika w ludzkie ciało na głębokość ok. 8 centymetrów. Zabiegi falą uderzeniową wykonywane są najczęściej z powodu zmian pourazowych i zwyrodnieniowych mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów. Ból jest jednym z objawów tych schorzeń. Wskazaniami do leczenia falą uderzeniową są między innymi:

Ostroga piętowa
Dolegliwości bólowe stawu łokciowego: łokieć golfisty i łokieć tenisisty
Ból ścięgna Achillesa
Zapalenie ścięgna rzepki – kolano skoczka
Bóle kręgosłupa szyjnego
Dolegliwości bólowe stawu barkowego, w tym wapniejące zmiany ścięgien
Zmiany zwyrodnieniowe drobnych stawów rąk
Stany pourazowe, ale dopiero po wchłonięciu się krwiaka
Trudno gojące się złamania

SPECYFIKACJA:
Częstotliwość fali – 16 Hz
Energia 5 – 200 mJ
10 programów
Nasadki zabiegowe – 5 szt.
Monitor dotykowy 8 cali
Zasilanie 220V – 240V, 50Hz
Moc 500W
Wymiary – 42 x 40 x 38 cm
Waga: 25 kg


DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów laserów,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 577781027
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

KONTAKT