FOTONA 4D PRO

FOTONA 4D PRO została wyposażona w dwie głowice:
1. Głowica ER:YAG 2940 nm ze światłem skupionym FOCUSED
2. Głowica ND;YAG 1064 nm FOCUSED

FOTONA 4D PRO może działać na różnych warstwach skóry poprzez efekt termiczny, a także może sprawić, że skóra uzyska efekt napinania od wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu można poprawić ogólną jakość twarzy. Laser może skutecznie usuwać zmarszczki na twarzy, szczególnie w przypadku zmarszczek spowodowanych zwiotczeniem, uwzględniając drobne zmarszczki spowodowane rozluźnieniem kącików oczu, a także zmarszczki bruzd nosowo-wargowych i kącików ust. W tych przypadkach działanie FOTONY jest bardzo widoczne. Laserem ER:YAG możemy rozjaśnić cerę twarzy, ujednolicić koloryt skóry, a także bardzo dobrze usunąć plamy na twarzy. Laserem Nd Yag możemy leczyć zmiany naczyniowe, usuwć naczynka i włosy, usuwać łagodne zmiany skórne.

Laser FOTONA 4D PRO ma cztery funkcje: Smooth Liftin, Frac3, Piano i Superficial, które odnoszą się do różnych głębokości działania: powierzchniowej, środkowej i głębokiej warstwy tkanki łącznej skóry.

fotona 4d

LASER ER:YAG FUNKCJA FOCUSED

Laser ER:YAG ma do wyboru na ekranie sterującym trzy funkcje: Resurfacing (funkcja frakcyjna), usuwanie łagodnych zmian skórnych (chirurgiczna) i ginekologiczna. Funkcję resurfacingu realizujemy głowicą FOCUSED. Energia impulsów  wynosi od 1 do 3 J/cm2, moc 20W, czas impulsów reguluje się od 0,3 do 3 ms. 
Funkcję chirurgiczną – usuwanie zmian łagodnych wykonuje się głowicą FOCUSED. Mamy do dyspozycji trzy nasadki skupiające o średnicy: 3/5/7 mm. Szybkość emisji wiązki światła może być regulowana od 1 do 5 Hz.

TERAPIE:
– usuwanie zmarszczek i blizn
– terapia trądziku
– głębokie frakcyjne odmłodzenie
– usuwanie zmian łagodnych
– rozstępy
– ujędrnianie jamy ustnej
– powiększanie ust

fotona 4d

LASER ND:YAG FUNKCJA FOCUSED

Laser ND:YAG ma do wyboru na ekranie sterującym trzy funkcje: Usuwanie włosów, usuwanie łagodnych zmian skórnych  i zamykanie naczynek, które są realizowane głowicą FOCUSED o trzech polach dzałania: 6/8/10 mm i głowicą frakcyjną.
Energia wiązki laserowej Nd:Yag wynosi od 1 do 80 J/cm2, moc 120 W, czas impulsów reguluje się od 0,3 do 3 ms. 
Szybkość emisji wiązki światła może być regulowana od 1 do 5 Hz.

TERAPIE:
– usuwanie włosów
– usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.
– ujędrnianie nieablacyjne
– usuwanie zmian łagodnych
– terapia trądziku

TWINLIGHT – PODWÓJNA TERAPIA ER:YAG I ND:YAG

Zabieg Twinlight daje spektakularne efekty estetyczne już po jednej sesji zabiegowej. Zabieg ten jest tak kompleksowy, ponieważ używane są obie wiązki lasera: neodymowo‑yagowy Nd:YAG o długości fali świetlnej 1064vnm i erbowo‑yagowy Er:YAG o długiej fali 2940 nm, W trakcie tego zabiegu wykonywane jest zarówno nieablacyjne frakcjonowanie skóry, co daje efekt silnego liftingu, ujędrnienia i zagęszczenia jaki i ablacyjny resurfacing wpływający na jej przebudowę.
Na ekranie menu możemy wybrać kolejne etapy zabiegu:
1. Lifting SMOOTH na twarz i pod oczy laserem ER:YAG 2940 nm
2. Frakcjonowanie laserem ER:YAG 2940 nm mocny resurfacing
3. Mocny i głęboki  zabieg PIANO lifting i rzeźbienie ciała laserem ND:YAG 1064 nm
4. Frakcjonowanie laserem ND:YAG 1064 nm intensywne usuwanie blizn i zmarszczek