FOTONA 4D SPECTRO

fotona 4dFOTONA 4D SPECTRO została wyposażona w maksymalną ilość głowic i funkcji:
1. Głowica ER:YAG 2940 nm frakcyjna
2. Głowica ER:YAG 2940 nm ze światłem skupionym FOCUSED
3. Głowica ND:YAG 1064 nm frakcyjna
4. Głowica ND;YAG 1064 nm FOCUSED

FOTONA 4D SPECTRO może działać na różnych warstwach skóry poprzez efekt termiczny, a także może sprawić, że skóra uzyska efekt napinania od wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu można poprawić ogólną jakość twarzy. Laser może skutecznie usuwać zmarszczki na twarzy, szczególnie w przypadku zmarszczek spowodowanych zwiotczeniem, uwzględniając drobne zmarszczki spowodowane rozluźnieniem kącików oczu, a także zmarszczki bruzd nosowo-wargowych i kącików ust. W tych przypadkach działanie FOTONY jest bardzo widoczne. Laserem może rozjaśnić cerę twarzy, ujednolicić koloryt skóry, a także bardzo dobrze usunąć plamy na twarzy. Znakomite efekty uzyskamy w usuwaniu włosów oraz zamykaniu naczynek.

FOTONA 4D SPECTRO posiada tryb rozpuszczania tłuszczu. Ten tryb rozpuszczania tłuszczu może oddziaływać na wiele partii ciała, uzyskując efekt wyszczuplenia i liftingu twarzy. Może skutecznie poprawić podwójny podbródek, wyeliminować nadmiar tłuszczu na twarzy, a także wyeliminować nadmiar tłuszczu na brzuchu, udach, ramionach itp., aby uzyskać efekt wyszczuplający.

LASER ER:YAG FUNKCJA FRAKCJONOWANIE I FOCUSED

fotona 4d

Laser ER:YAG ma do wyboru na ekranie sterującym trzy funkcje: Resurfacing (funkcja frakcyjna), usuwanie łagodnych zmian skórnych (chirurgiczna) i ginekologiczna. Funkcję resurfacingu realizujemy głowicą frakcyjną. Energia impulsów  wynosi od 1 do 3 J/cm2, moc 20W, czas impulsów reguluje się od 0,3 do 3 ms. 
Funkcję chirurgiczną – usuwanie zmian łagodnych wykonuje się głowicą FOCUSED. Mamy do dyspozycji trzy nasadki skupiające o średnicy: 3/5/7 mm. Szybkość emisji wiązki światła może być regulowana od 1 do 5 Hz.

TERAPIE:
– usuwanie zmarszczek i blizn
– terapia trądziku
– głębokie frakcyjne odmłodzenie
– usuwanie zmian łagodnych
– rozstępy
– ujędrnianie jamy ustnej
– powiększanie ust

fotona 4d

LASER ND:YAG FUNKCJA FRAKCJONOWANIE I FOCUSED

fotona 4d

Laser ND:YAG ma do wyboru na ekranie sterującym trzy funkcje: Usuwanie włosów, usuwanie łagodnych zmian skórnych  i zamykanie naczynek, które są realizowane głowicą FOCUSED o trzech polach dzałania: 6/8/10 mm i głowicą frakcyjną.
Energia wiązki laserowej Nd:Yag wynosi od 1 do 80 J/cm2, moc 120 W, czas impulsów reguluje się od 0,3 do 3 ms. 
Szybkość emisji wiązki światła może być regulowana od 1 do 5 Hz.

TERAPIE:
– usuwanie włosów
– usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.
– ujędrnianie nieablacyjne
– usuwanie zmian łagodnych
– terapia trądziku

TWINLIGHT – PODWÓJNA TERAPIA ER:YAG I ND:YAG

Zabieg Twinlight daje spektakularne efekty estetyczne już po jednej sesji zabiegowej. Zabieg ten jest tak kompleksowy, ponieważ używane są obie wiązki naszego lasera FOTONA: neodymowo‑yagowy Nd:YAG o długości fali świetlnej 1064vnm i erbowo‑yagowy Er:YAG o długiej fali 2940 nm, W trakcie tego zabiegu wykonywane jest zarówno nieablacyjne frakcjonowanie skóry, co daje efekt silnego liftingu, ujędrnienia i zagęszczenia jaki i ablacyjny resurfacing wpływający na jej przebudowę.
Na ekranie menu możemy wybrać kolejne etapy zabiegu:
1. Lifting SMOOTH na twarz i pod oczy laserem ER:YAG 2940 nm
2. Frakcjonowanie laserem ER:YAG 2940 nm mocny resurfacing
3. Mocny i głęboki  zabieg PIANO lifting i rzeźbienie ciała laserem ND:YAG 1064 nm
4. Frakcjonowanie laserem ND:YAG 1064 nm intensywne usuwanie blizn i zmarszczek


ZAKRES POPULARNYCH ZABIEGÓW
FOTONA 4D SPECTRO

 1. Laserowy lifting powiek SmoothEye. Zabieg ten jest najlepszą niechirurgiczną alternatywą do zabiegów operacji plastycznych.
 2. Zabieg LIPLASER szybki i bezpieczny sposób na odmłodzenie ust, delikatne powiększenie rozmiaru oraz poprawienie kształtu ust bez iniekcji i implantacji wypełniaczy.
 3. Frakcjonowanie ER:YAG – Resurfacing, polega na kontrolowanym tworzeniu setek tysięcy mikrouszkodzeń skóry otoczonych zdrową, nieuszkodzoną skórą. Efektem jest lifting, spłycania zmarszczek, wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, operacyjnych, po ospie, porów, rozstępów
 4. Peeling Laserowy, usunięcie wierzchniej warstwy naskórka za pomocą wiązki lasera Er:YAG. Dzięki szeregowi ustawień oraz parametrów możemy weryfikować głębokość złuszczanego naskórka, a także intensywność zabiegu.
 5. Lifting SMOOTH– pełne odmłodzenie: odświeżenie, wygładzenie i perfekcyjny koloryt skóry.
 6. Endolifting – zabieg polegający na skanowaniu wewnętrznych mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej i dolnej części ust. Daje efekt ujędrnienia i napięcia skóry, a przy tym wypełnienia bruzd i zmarszczek – bez zastosowania wypełniaczy.
 7. PIANO FOTON – bardzo mocny i głęboki lifting Laserowy, który z powodzeniem stosujemy przy odmładzaniu, napinaniu i ujędrnianiu skóry na twarzy i ciele. Tryb PIANO wykorzystuje ultradługie impulsy lasera Nd:YAG, która gwarantuje najbezpieczniejsze procedury zabiegowe. Podczas zabiegu PIANO LASEREM nagrzewamy tkanki poprzez skoncentrowane podskórne ultradługie impulsy przesyłane światłem lasera Nd:YAG prowadząc do modelowania owalu twarzy oraz ujędrniania skóry na ciele. Przegrzanie do 42°C prowadzi do odbudowy rozciągniętych już włókien podporowych skóry, ale także pobudzenia fibroblastów do produkcji nowych kolagenu i elastyny, gwarantując tym samym efekt nieoperacyjnego liftingu i napięcia skórze bez okresu rekonwalescencji.
 8. Laserowe usuwanie przebarwień skóry polega na złuszczaniu kolejnych warstw skóry, w których znajduje się przebarwienie. Wiązka lasera usuwa melasmy, ostudy, piegi i wszelkie zmiany barwnikowe położone w wierzchnich warstwach skóry.
 9. Laserowe leczenie trądziku pospolitego ukierunkowane jest na redukcję łojotoku, działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze. W leczeniu trądziku różowatego laseroterapia skoncentrowana jest na obkurczeniu naczynek krwionośnych umożliwiając tym samym redukcję rumienia.
 10. Laserowe usuwanie blizn i rozstępów to terapie skojarzone, wykorzystując moc laserów Nd: YAG i Er: YAG. Dają lepsze efekty, ponieważ oddziałują wielokierunkowo na różne  struktury, tworzące blizny czy rozstępy.
 11. Usuwanie zmian skórnych laserem polega na stopniowym, warstwowym odparowaniu tkanki (ablacji)  za pomocą energii światła zawartej w wiązce laserowej.
 12. LaserNd:Yag do usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów laserów,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 ………..
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

 

KONTAKT