LASER 980 nm

cena brutto: 9 900 zł.

Laser diodowy 980 nm jest przeznaczony do wykonania nieinwazyjnego zamykanie rozszerzonych naczyń, bez przerywania ciągłości skóry. Urządzenie cechuje wysoka efektywność wiązki światłą o długości 980 nm. Moc impulsów lasera jest regulowana w szerokim zakresie tak aby umożliwić usunięcie małych naczynek tzw. pajączków jak i dużych naczynek na nogach. Zabiegi są krótkie i nie wymagają specjalnego przygotowania. Zabieg nie pozostawia blizn i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Efekty widoczne są po jednym zabiegu. Gwarantowany długotrwały efekt. Szkolenie przeprowadza doświadczony kosmetolog.

Specyfikacja techniczna:
* Wersja przenośna
* Typ lasera:  INFRARED 980 nm
* Moc lasera płynnie regulowana od 1 do  30  W
* Częstotliwość impulsu regulowana od  1 do 20 Hz
* Wielkość plamki: od 0,5 mm do 3mm
* Głowica chłodząca skórę
* Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz
* Wymiary25 x 30 x 20cm
* Waga 8 kg

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów laserów,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 577781027
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

 

KONTAKT