LASER ND YAG

Laser Nd Yag usuwa plamy posłoneczne, przebarwienia, brodawki i zmian skórne, usuwa tatuaż i makijaż permanentny, wspomaga leczenie trądziku i grzybicy paznokci, można nim wykonywać resurfacing skóry, peeling węglowy i wiele innych zabiegów.

SPECYFIKACJA

CENA BRUTTO: 49 900 zł.

Laser Nd Yag
PIKOSEKUNDOWY

Laser Nd Yag pikosekundowy o ultrakrótkich pikosekundowych impulsach jest obecnie najbardziej popularnym urządzeniem do radzenia sobie z zaburzeniami tekstury skóry, uszkodzeniami posłonecznymi, rozlanymi plamami melaninowymi, zmianami barwnymi i naczyniowymi. Laser Nd Yag pikosekundowy jest najskuteczniejsze do usuwania niechcianego tatuażu i makijażu permanentnego oraz resyrfacingu skóry. Kluczowymi czynnikami, warunkującymi efekty zabiegów z wykorzystaniem lasera Nd Yag są długość fali i czas trwania impulsu potrzebny do wytworzenia odpowiedniej temperatury.

Głowica laserowa emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2, wyposażona jest cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Czas impulsów światła dla funkcji pikosekundowej wynosi 450 ps. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta.


LASER ND YAG PRZENOŚNY

Laser Nd Yag jest obecnie najbardziej popularnym urządzeniem do radzenia sobie z zaburzeniami tekstury skóry, uszkodzeniami posłonecznymi, rozlanymi plamami melaninowymi, zmianami barwnymi i naczyniowymi. Laser Nd Yag jest najskuteczniejsze do usuwania niechcianego tatuażu i makijażu permanentnego, ma zastosowanie w terapii trądziku i grzybicy paznokci oraz usuwaniu brodawek i zmian skórnych. Laser Nd Yag jest wyposażony w cztery długości światła: 532, 755, 1064 i 1320 nm. Laser w wersji przenośnej waży 12 kg.

Głowica laserowa emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2, wyposażona jest w trzy filtry, warunkujące długość fali: 532 nm,1064 nm, 1320 nm. Czas impulsów światła dla funkcji pikosekundowej wynosi 6 ns. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta.


DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów laserów,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 577781027
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl


KONTAKT