LASER DIODOWY 3D

Z głowicą  1000 W
cena brutto: 52 000 zł.
Z głowicą  1600 W
cena brutto: 68 000 zł.
 
SPECYFIKACJA

Laser diodowy 3D do usuwania owłosienia z trzema wiązkami światła: 755 + 808 + 1064 nm, może być wyposażony w głowicę o mocy 1000 W lub 1600 W. Fale o długości 755 nm, 808 nm i 1064 nm zapewniają skuteczne usuwanie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosów. Dzięki zastosowaniu trzech długości fal możliwe jest przeprowadzenie skutecznych zabiegów również u osób z ciemną karnacją.

  • 755 nm – długość fali używana do usuwania jasnych, cienkich i płytko osadzonych włosów
  • 808 nm – długość fali używana do usuwania ciemnych, grubych i głęboko osadzonych włosów
  • 1064 nm –długość fali używana do usuwania płytkich osadzonych ciemnych włosów

Laser diodowy to najbardziej zaawansowany i wyspecjalizowany sprzęt kosmetyczny do przeprowadzania skutecznych zabiegów epilacji. Depilacja laserowa oparta jest na selektywnej fototermolizie. Wiązka lasera przenika przez powierzchnię skóry, a następnie dociera do mieszków włosowych. Światło lasera zostaje wchłonięte i przekształcone w ciepło. W wyniku tego procesu dochodzi do uszkodzenia komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa.

Laser może wykonywać zabiegi w dwóch trybach: normalnym i szybkim. Oba są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Dodatkowo tryb szybki posiada również funkcję „tryb pamięci”, która pozwala na zapamiętanie ustawień dla klientów.

System chłodzenia TEC pozwala dobrać odpowiednią temperaturę do różnych obszarów i fototypów skóry. Głowica urządzenia jest w stanie osiągnąć temperaturę chłodzenia rzędu -16 stopni Celsjusza, co czyni zabieg bezbolesnym. W komplecie z głowicą zabiegową dostępne są 3 wymienne magnetyczne końcówki o polach zabiegowych dostosowanych do usuwania owłosienia na obszarze całego ciała pacjenta.

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia odchudzające są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie z wykonywania zabiegów, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: poniatowska.a@tlen.pl lub tel: +48 505546206
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl


KONTAKT