O FIRMIE

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą dystrybutorów zrzeszoną przez firmę LASER HI-TECH w celu promowania skutecznych i niezawodnych urządzeń dla kosmetologii i medycyny estetycznej. Na europejskim runku BEAUTY jest bardzo dużo urządzeń o niskiej jakości, które nie spełniają wymagań europejskich norm, przez co mogą być niebezpieczne w użyciu. Naszym celem jest promowanie tych urządzeń, które posiadają europejskie certyfikaty jakości i gwarantują wykonanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów. Dla potwierdzenia wysokiej jakości tych urządzeń, które zostały przetestowane w naszym Centrum Szkoleniowym, wystawiamy Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa, który można okazać swoim klientom.

W naszej ofercie znajdują się najskuteczniejsze urządzenia: RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA, RADIOFREKWENCJA  THERMOCOOL i THERMAGE, LASERY FRAKCYJNE CO2, LASERY DIODOWE 3D, LASERY ND:YAG PIKOSEKUNDOWE, LASERY NACZYNIOWE,  LASERY DIODOWE, E-LASERY DPL, MIKROFALE COLDWAVES, STRATOSPHERE, ELEKTROSTYMULATORY EMS, LIPOKAWITACJA, KRIOLIPOLIZA 360, ENDERMOLOGI,

Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych produktów oraz wsparcie serwisowe. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów był zadowolony. Doświadczenie oraz wiedza zdobywana na przestrzeni wielu lat pozwoliły nam zaprezentować skuteczne i niezawodne urządzenia do odchudzania, ujędrniania modelowania sylwetki. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane, udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.   W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Wystawiamy CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA I SKUTECZNOŚCI WYKONYWANYCH ZABIEGÓW, które mogą być wystawione w państwa gabinecie do wglądu waszych klientów.

 

Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl
lub tel: +48 502339374

Aby z finansować zakup w leasingu lub kredycie skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
mgr inż. Zbigniew Głogowski