O FIRMIE

Kim jesteśmy?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń dla kosmetologii i medycyny estetycznej. W naszej ofercie znajdują się najskuteczniejsze urządzenia:
MIKROFALE COLDWAVES, THERMOCOOL, STRATOSPHERE, ELEKTROSTYMULACJA EMS, LIPOKAWITACJA, KRIOLIPOLIZA 360, ENDERMOLOGI, LASERY FRAKCYJNE CO2, LASERY DIODOWE 3D, LASERY ND:YAG PIKOSEKUNDOWE, LASERY NACZYNIOWE, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA.

Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich naszych produktów oraz wsparcie serwisowe. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów był zadowolony. Doświadczenie oraz wiedza zdobywana na przestrzeni wielu lat pozwoliły nam zaprezentować skuteczne i niezawodne urządzenia do odchudzania, ujędrniania modelowania sylwetki. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane, udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.   W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Wystawiamy CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA I SKUTECZNOŚCI WYKONYWANYCH ZABIEGÓW, które mogą być wystawione w państwa gabinecie do wglądu waszych klientów.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: poniatowska.a@tlen.pl lub tel: +48 505546206
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl


                  

KONTAKT