Lasery Frakcyjne CO2

„FRAX-60W”

🌟 Laser Frakcyjny CO2 :FRAX-60W”  dostępny za 75 000 zł. 🌟

Bonusy przy Zakupie:
Szkolenie personelu z obsługi urządzenia
Pierwszy serwis gratis
Pakiet startowy materiałów eksploatacyjnych
Zainwestuj w Najlepsze dla Twoich Pacjentów

Zrewolucjonizuj Swoją Praktykę Medyczną z Naszym Laserem Frakcyjnym CO2!

LASER 3000 jest dostawcą najnowszej generacji urządzeń laserowych, które wprowadzają rewolucję w świecie medycyny estetycznej. Prezentujemy nasz flagowy produkt – Laser Frakcyjny CO2 „FRAX-60W” – innowacyjne rozwiązanie, które wyznacza nowe standardy w odmładzaniu skóry. Laser frakcyjny CO2 „FRAX-60W” umożliwia:
* lifting i usuwanie zmarszczek
* dekoloryzacja skóry i pigmentacji
* wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, operacyjnych, po ospie, porów, rozstępów
* usuwanie oparzeń słonecznych, przekrwień, plam starczych
* wygładzanie skóry twarzy i wokół oczu
* redukcja uszkodzeń słonecznych
* usuwania  zmian skórnych
* rewitalizacja pochwy

Dlaczego Nasz Laser Frakcyjny CO2 „FRAX-60W”?

Nasz laser frakcyjny CO2 to połączenie precyzji, efektywności i bezpieczeństwa. To urządzenie zaprojektowane z myślą o specjalistach, którzy nie akceptują kompromisów w jakości wykonywanych zabiegów.
Oferujemy:
Zaawansowaną Technologię: Najnowocześniejszy system frakcyjny zapewniający doskonałe rezultaty w minimalizacji zmarszczek, blizn i przebarwień.
Wygoda Użytkowania: Intuicyjny interfejs i ergonomiczne rozwiązania gwarantujące łatwość obsługi oraz komfort pracy.
Wszechstronność: Szeroki wachlarz ustawień pozwala na dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjentów.
Bezpieczeństwo: Wbudowane systemy zabezpieczeń chronią zarówno pacjenta, jak i operatora.

Nasz Laser Frakcyjny CO2 to nie tylko urządzenie, to obietnica piękniejszej, zdrowszej skóry dla Twoich pacjentów. Nie przegap okazji, by stać się liderem w branży medycyny estetycznej.


„FRAX-40W”

cena brutto: 65 000 zł.

Bonusy przy Zakupie:
Szkolenie personelu z obsługi urządzenia
Pierwszy serwis gratis
Pakiet startowy materiałów eksploatacyjnych
Zainwestuj w Najlepsze dla Twoich Pacjentów

Laser Frakcyjny CO2 „FRAX-40W” 

Mamy przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę innowacyjnego urządzenia medycznego, które stanowi przełom w dziedzinie odmładzania skóry i terapii estetycznych – lasera frakcyjnego CO2 o wysokich parametrach zabiegowych. Mobilność i ergonomiczna konstrukcja dla maksymalnej wygody użytkowania, umożliwiająca wykonywanie zabiegów w różnych lokalizacjach. Nasz laser frakcyjny CO2 to połączenie precyzji, efektywności i bezpieczeństwa. To urządzenie zaprojektowane z myślą o specjalistach, którzy nie akceptują kompromisów w jakości wykonywanych zabiegów,
Laser frakcyjny CO2 umożliwia: lifting i usuwanie zmarszczek, dekoloryzacja skóry i pigmentacji, wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, operacyjnych, po ospie, porów, rozstępów, usuwanie oparzeń słonecznych, przekrwień, plam starczych, wygładzanie skóry twarzy i wokół oczu, redukcja uszkodzeń słonecznych, usuwania  zmian skórnych, rewitalizacja pochwy.
Laser frakcyjny CO2 do zabiegów chirurgicznych. Laser CO2 wyposażamy w specjalną końcówkę do cięcia i wypalania. Dodatkowe zabiegi wycinania i usuwania zmian skórnych z pewnością zyskają Państwa zainteresowanie. Precyzyjne wykonywanie nacięć czy usuwania przerostu tkanek, możliwe jest dzięki lekkiemu przegubowemu ramieniu z zainstalowanym czerwonym światłem lasera pilotującego – tzw. pilota. Jego wiązka pada z daleka, w określony przez lekarza punkt. Laser CO2 nie tylko tnie i sterylizuje tkankę. Dzięki niezwykle wysokiemu stopniowi adsorpcji w hemoglobinie, długość fali 10600nm, doskonale zamyka naczynia krwionośne. Zmniejsza poziom uszkodzeń tkanek okolicznych, niwelując doznania bólowe. W związku z tym zabiegi operacyjne mogą być wykonywane z wykorzystaniem mniejszej dawki środków znieczulających, a usuwanie drobnych zmian nie wymaga zakładania szwów. Podsumowując, z pewnością znakomite efekty uzyskamy w zabiegach: wycinanie brodawek, torbielaków łojowych, usuwanie znamion naskórkowych, ziarniaków twarzy, naczyniaków chłonnych, nabłoniaków i gruczolaków potowych i łojowych, blizn przerostowych i zmian po trądziku bliznowcowym.

Zalety lasera:
Wyższa precyzja i kontrola dzięki zaawansowanej technologii. Krótszy czas rekonwalescencji pacjenta po zabiegu. Intuicyjny interfejs i łatwość obsługi. Serwis i Szkolenie, pełne wsparcie serwisowe, możliwość przeszkolenia większej grupy personelu w zakresie obsługi urządzenia.


DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia odchudzające są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie z wykonywania zabiegów, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl
lub tel: +48 502339374

Aby z finansować zakup w leasingu lub kredycie skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
mgr inż. Zbigniew Głogowski