MIKROFALE COOLWAVES

URZĄDZENIE „SLIM-1”

mikrofale coolwaves
cena brutto:  29 900 zł.

W cenie dostawa i szkolenie.

Zadzwoń i umów się na prezentację tel. +48 502339374,  +48 516829223

Mikrofale Coolwaves to unikalna technologia wykorzystująca mikrofale elektromagnetyczne do intensywnej redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Wnikające pod skórę mikrofale oddziałują głęboko na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w sposób naturalny – w procesie metabolicznym organizmu. Częstotliwość mikrofal stosowanych w urządzeniu „SLIM-1” wynosi 2,45 GHz, co powoduje bardzo silne rozgrzanie całej podskórnej warstwie tłuszczowej.

Dodatkowo urządzenie stymuluje produkcję kolagenu, co przyczynia się również do poprawy jędrności skóry. Podczas jednego zabiegu można pozbyć się  tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit i wygładzić oraz ujędrnić skórę. Co więcej, głowice urządzenia wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, dlatego zabieg jest komfortowy i bezbolesny. Ogromną zaletą zabiegu MIKROFALE COOLWAVES jest to, że może on być wykonywany praktycznie na całym ciele. Najczęściej do obszarów zabiegowych należą: twarz, podbródek, dekolt, uda, pośladki, brzuch, ramiona oraz plecy.

URZĄDZENIE COOLWAVES jest wyposażone w  trzy głowice:
1. Mikrofala coolwaves 2,45 GHz do tedukcji tkanki tłuszczowej na dużych powierzchniach brzycha, ud i pośladków.
2. Mikrofala coolwaves 2,45 GHz do tedukcji tkanki tłuszczowej na małych powierzchniach głównie do twarzy, podbródka.
3. Głowica typu vacuum służy do wykonania drenażu limfatycznego dla przyspieszenia procesu metabolicznego.
Dla uzyskania spektakularnych wyników należy stosować czterech głowic synegicznie. Pod wpływem stresu metabolicznego wywołanego przez fale coolwaves, RF multipolar i mikroprądy, komórki tkanki tłuszczowej ulegają zniszczeniu, a następnie w naturalny sposób zostają usuwane z organizmu. W efekcie sylwetka staje się smuklejsza a  skóra bardziej jędrna i gładka. Urządzenie jest też bardzo skuteczna w usuwaniu podwójnego podbródka.

Należy pamiętać aby po każdym zabiegu wykonać drenaż limfatyczny. Pobudzony układ limfatyczny jest w stanie szybko odprowadzić i zneutralizować toksyny i inne szkodliwe substancje z organizmu.

TRZY GŁOWICE

mikrofale coolwaves

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie z wykonywania zabiegów, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl
lub tel: +48 502339374

Aby z finansować zakup w leasingu lub kredycie skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
mgr inż. Zbigniew Głogowski