RF MIKROIGŁOWA VACUUM

rf mikroigłowa
cena brutto: 24 900 zł. 
SPECYFIKACJA

Dwie głowice zabiegowe: mikroigłowa i mikropunktowa – thermage.

Cztery rodzaje nasadek: 18, 25, 49 i 81 igieł

Rewolucyjna Technologia dla Twojej Skóry – RF Mikroigłowa Najnowszej Generacji!

Czy poszukujesz innowacyjnego rozwiązania, które odmłodzi skórę i przywróci jej dawny blask ? Mamy dla Ciebie odpowiedź: Profesjonalne urządzenie RF Mikroigłowe – Vacuum przełom w dziedzinie estetyki, łączący w sobie zaawansowaną technologię RF Mikroigłowa,  z potęgą innowacji.
Istotną cechą tego urządzenia RF MIKROIGŁOWA  jest konstrukcja głowicy w której zainstalowano mikrosilnik krokowy, dzięki któremu wysuwanie i wkłuwanie się igieł wgłąb skóry odbywa się płynnie i delikatnie. Ponadto urządzenie jest wyposażone w pompę ssącą, której podciśnienia regulowane jest liniowo a nie tak jak w innych urządzeniach skokowo, co umożliwia ustawienie odpowiedniego zassania skóry do nasadki zabiegowej. Dużą zaletą jest to, że zasysanie odbywa się wewnatrz głowicy co eliminuje zakładanie na zewnątrz rurki ssącej, która często przeszkadza w zabiegu. Podciśnienie możemy wyłączyć i pracować tradycyjnie dociskając głowicę do skóry. Do wyboru mamy dwa tryby pracy: ręczny lub automatyczny. W trybie ręcznym operujemy przyciskiem nożnym, a w trybie automatycznym dzięki inteligentemu sensorowi wysuwanie igieł następuje automatycznie w momencie dotknięcia nasadki do skóry. Wszystkie parametry zabiegowe ustawiane są na monitorze, począwszy od wybrania rodzaju głowicy, wielkości nasadki, głębokości wkłucia igieł w zakresie od 0,4 do 4 mm, ustawienia mocy, rodzaju oraz czasu emisji fali radiowej.

Dlaczego warto wybrać nasze urządzenie RF Mikroigłowe – Vacuum?
Wysoka Skuteczność: zabiegi mikroigłowej radiofrekwencji są niezwykle efektywne w redukcji zmarszczek, blizn, rozstępów oraz w poprawie ogólnej jakości skóry.
Bezpieczeństwo: nasze urządzenie zostało stworzone z myślą o komforcie i bezpieczeństwie Twoich klientów. Posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz jest rekomendowane przez wiodących dermatologów.
Innowacyjność: wykorzystujemy najnowszą technologię, co gwarantuje precyzję i minimalizuje czas rekonwalescencji.
Wszechstronność: urządzenie idealnie sprawdza się w zabiegach na twarz, szyję, dekolt, a także inne partie ciała wymagające regeneracji.
Szybkość i komfory pracy: urządzenie ma zainstalowany system automatycznej pracy 
Szkolenie: do każdego zakupionego urządzenia oferujemy kompleksowe szkolenie z jego obsługi oraz technik wykonania zabiegów.

Specjalna Oferta!  Zamów teraz i skorzystaj z limitowanej oferty promocyjnej. Dodatkowo, przy zakupie urządzenia RF Mikroigłowego otrzymasz zestaw startowy igieł zupełnie GRATIS!

Nie czekaj! Spraw, by Twoja klinika estetyczna lub salon kosmetyczny stał się pionierem w oferowaniu najnowocześniejszych zabiegów odmładzających. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o produkcie i wyjątkowych warunkach współpracy.

Zainwestuj w przyszłość swojej firmy – wybierz RF Mikroigłową. Zadbaj o piękno i zadowolenie swoich Klientów już teraz!

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia odchudzające są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie z wykonywania zabiegów, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: poniatowska.a@tlen.pl lub tel: +48 505546206
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl


KONTAKT