RF MIKROIGŁOWA

SPECYFIKACJA

CENA BRUTTO: 12 900 zł.

RF MIKROIGŁOWA 2M

RF mikroigłowa 2M to urządzenie z zasysaniem nasadki igłowej do skóry.

RF mikroigłowa wykorzystana w kosmetologii jest niezwykle skuteczna i pozwala na niechirurgiczny lifting skóry. Zabiegi nie tylko zwalczają efekty starzenia, ale także zwiększają gęstość skóry, redukują cellulit i  ujędrniają skórę. Emitowane fale radiowe ogrzewają skórę właściwą bez ingerencji w strukturę naskórka, ciepło wywołuje uszkodzenie termiczne. Podczas takiego ogrzania tkanek następują reakcje związane z odpowiedzią termoregulacyjną organizmu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, włókna kolagenowe obkurczają się, następuje zwiększenie transportu tlenu do tkanek. Fibroblasty pobudzane są do syntezy kolagenu i elastyny.

RF mikroigłowa wyposażona jest w  dziesięć nasadek mikroigłowych, do wyboru: 64 , 25, 10 igieł. 

rf mikroigłowa
rf mikroigłowa
rf mikroigłowa

RF mikroigłowa 2M urządzenie z zasysaniem skóry jest wyposażona w generatory fal radiowych o  częstotliwości 2 MHz. Fala radiodwa powoduje efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Moc fali radiowej osiąga maksymalnie wartość 200 Wat. To jest niewątpliwa zaleta  w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry. . Głębokość wkłucia igieł w skórę jest regulowana w zakresie od 0,1 mm do 3,5mm, czas impulsów jest regulowana od 0,1 do 3 sekund. Urządzenie ma tryb manualny i automatyczny.


rf mikroigłowa

SPECYFIKACJA

 

CENA BRUTTO: 18 900 zł.

RF MIKROIGŁOWA 5M

RF mikroigłowa urządzenie z zasysaniem skóry jest wyposażona w generatory fal radiowych o  częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy dużo lepszy niż falą o częstotliwości 2MHz, efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Moc fali radiowej osiąga maksymalnie wartość 200 Wat. To jest niewątpliwa zaleta  w zabiegach na ciało: redukcja cellulitu, spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry. . Głębokość wkłucia igieł w skórę jest regulowana w zakresie od 0,1 mm do 3,5mm, czas impulsów jest regulowana od 0,1 do 3 sekund. Urządzenie ma tryb manualny i automatyczny.
Głowica wyposażona jest w  dziesięć nasadek mikroigłowych, do wyboru: 64 , 25, 10 igieł. 

rf mikroigłowa
rf mikroigłowa
rf mikroigłowa
rf mikroigłowa

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów laserów,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 577781027
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl


KONTAKT