ROLL SHAPE – STRATOSPHERE

ROLL SAPE – STRATOSPHERE

Roll Shape
 
cena brutto: 28 900 zł.

 

URZĄDZENIE ROLL SHAPE

Roll Shape to urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej, eliminacji cząstek cellulitu, ujędrniania skóry, drenażu limfatycznego dla osiągnięciu efektu modelowania sylwetki.

Urządzenie Roll Shape wyposażony jest w specjalnej konstrukcji głowice z obrotowymi kulkami. Kulki obracają się o 360° wzdłuż rolki, powodując mikrowibracje ściskające.  Gdy kuli obracają się i wywierają nacisk na skórę, wywołują efekt „pulsacyjnej kompresji”, powodując ciągłe ruchy pchające i ciągnące. W efekcie na tkankę wywierany jest nacisk, który głęboko stymuluje aktywność komórkową, wspomaga przepływ krwi i dotlenienie komórek i intensywnie rozbija złogi tkanki tłuszczowej. Rozbte złogi tkanki tłuszczowej są następnie usuwane w naturalnych procesach metabolicznych.

Cena urządzenia Roll Shape bejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów, wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w ciągu maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.

GŁOWICE
Roll Shape

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie z wykonywania zabiegów, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl
lub tel: +48 502339374

Aby z finansować zakup w leasingu lub kredycie skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
mgr inż. Zbigniew Głogowski