THERMOCOOL

THERMOCOOL

Coolwaves

SPECYFIKACJA

CENA BRUTTO: 28 900 zł.

THERMOCOOL – MIKROFALE ELEKTROMAGNETYCZNE

THERMOCOOL to unikalna technologia wykorzystująca zimne mikrofale elektromagnetyczne do intensywnej redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry  . Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalają szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już jedna terapia przynosi widoczny efekt zabiegowy: redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry 

Fale THERMOCOOL działają w 3 wymiarach:

Tkanka tłuszczowa – redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej – mikrofale działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

Cellulit – redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu.

Skóra – ujędrnianie skóry – mikrofale  wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

Głowica thermocool

Coolwaves

Głowica bipolar

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów laserów,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 577781027
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

KONTAKT

ZRÓB SZYBKIE ZAKUPY W NASZYM SKLEPIElaser erbowo yagowy