KRIO 360

KRIOLIPOLIZA 360 – CHŁODZENIE PRZESTRZENNE

cena brutto: 55 000 zł.

cena brutto: 65 000 zł.

Kriolipoliza to metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania apoptozy komórek tłuszczowych bez uszkodzenia innych tkanek. Podskórne komórki tłuszczowe są wrażliwsze na niską temperaturę od pozostałych znajdujących się w zasięgu jej działania. Zimno prowadzi do uwolnienia cytokin i innych mediatorów stanu zapalnego utrzymującego się w obrębie tkanki tłuszczowej poddanej zabiegowi. Kriolipoliza daje najlepsze efekty u osób, które mimo aktywnego trybu życia, wciąż mają problem z miejscowo ulokowanym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Urządzenia do kriolipolizy naszej konstrukcji różnią się zasadniczo od innych tego typu urządzeń na runku. Urządzenie posiadają system kontroli temperatury „PID” , który umożliwia regulację temperatury chłodzenia tkanki co 0,1 °C. Zapewnia to równomierne chłodzenie tkanki i zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.

W systemie chłodzenia przestrzennego głowice są wyposażone w czasze chłodzące wykonane ze specjalnego sylikonu, który ściśle przylega do całej powierzchni skóry i równomiernie ją schładza. Główną zaletą naszej kriolipolizy jest wielkość misek chłodzących. Podczas jednego zabiegu jedna głowica z dużą nasadką silikonową obejmuje cały brzuch lub udo co bardzo skraca czas zabiegu.

 Urządzenie może być wyposażone w dwie lub cztery głowice i sześć misek silikonowych przeznaczonych do różnych obszarów działania. Każda z głowic może pracować równocześnie z różnej wielkości miskami na wielu obszarach zabiegowych.


DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów laserów,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 577781027
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl


KONTAKT