URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

Odkryj Wyjątkowość produktów „LASER 3000-GROUP”

Kupując nasze urządzenia kosmetyczne inwestujesz w jakość, trwałość i niezawodność. Dlatego nasza oferta kierowana jest dla wymagających klientów, którzy szukają więcej niż tylko tymczasowych rozwiązań.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Przedstawiamy Państwu ofertę urządzeń kosmetycznych, wyselekcjonowanych wśród wielu producentów sprzętu kosmetycznego.  Urządzenia oferowane na rynku cechuje bardzo duża rozbieżność ceny zakupu. Promowanie droższych, wysokiej jakości produktów w porównaniu z tańszymi alternatywami wymaga skoncentrowania się na wartościach, które uzasadniają wyższą cenę. Oto kilka ważnych informacji, które mogą pomóc w wyborze jednego z wielu produktów na rynku.
1. Innowacyjne o wysokiej efektywności. Nasze urządzenia kosmetyczne wyróżniają się na tle konkurencji dzięki zaawansowanej technologii, która zapewnia wyjątkową skuteczność i użytkowanie na najwyższym poziomie.

2. Niezrównana jakość i trwałość. Każdy produkt jest wynikiem starannego procesu produkcyjnego, wykorzystującego najlepsze dostępne materiały i najnowocześniejsze technologie. To gwarantuje, że Twój zakup przetrwa próbę czasu, oferując niezawodność i wydajność na lata.

3. Certyfikaty i Raporty badań technicznych. Nasze produkty posiadają europejskie certyfikaty jakości, takie jak ISO i CE wykonane w Niemieckim centrum certyfikacji urządzeń medycznych TÜV. To jest dowód na to, że produkty spełniają międzynarodowe standardy.

URZĄDZENIA KOSMETYCZNE OFERTA

Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich oferowanych produktów oraz wsparcie serwisowe. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Doświadczenie oraz wiedza zdobywana na przestrzeni wielu lat pozwoliły nam zaprezentować skuteczne i niezawodne urządzenia odchudzające.  Urządzenia oferujemy z profesjonalnym szkoleniem zawodowym, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Nasz niezawodny zespół w postaci wykwalifikowanych kosmetologów prowadzących na co dzień własny gabinet przemierza całą Polskę, aby dzielić się swoją wiedzą z fachowej i bezpiecznej obsługi naszych produktów.

Wszystkie nasze urządzenia kosmetyczne są certyfikowane, udzielamy gwarancji na 24m-ce i zapewniamy mobilny serwis.
Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

 

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia kosmetyczne są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie z wykonywania zabiegów, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


 

Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl
lub tel: +48 502339374

Aby z finansować zakup w leasingu lub kredycie skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą
mgr inż. Zbigniew Głogowski