URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

 

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Certyfikowane urządzenia kosmetyczne to wysokiej jakości sprzęt importowany bezpośrednio od producenta. Współpracujemy z firmami, które korzystają z najnowszej technologii i gwarantują skuteczne urządzenia kosmetyczne. Ponadto nasi partnerzy – podmioty projektujące i wprowadzające na rynek urządzenia kosmetyczne – starają się zachować atrakcyjną cenę tych urządzeń.

W naszej ofercie najskuteczniejsze urządzenia kosmetyczne:

LASERY FRAKCYJNE CO2, LASERY DIODOWE 3D, LASERY ND:YAG PIKOSEKUNDOWE, LASERY NACZYNIOWE, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA.

OFERTA

Gwarantujemy wysoką jakość wszystkich oferowanych produktów oraz wsparcie serwisowe. Stawiamy przede wszystkim na jakość. Doświadczenie oraz wiedza zdobywana na przestrzeni wielu lat pozwoliły nam zaprezentować skuteczne i niezawodne urządzenia odchudzające.  Urządzenia oferujemy z profesjonalnym szkoleniem zawodowym, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Nasz niezawodny zespół w postaci wykwalifikowanych kosmetologów prowadzących na co dzień własny gabinet przemierza całą Polskę, aby dzielić się swoją wiedzą z fachowej i bezpiecznej obsługi naszych produktów.

Wszystkie nasze urządzenia kosmetyczne są certyfikowane, udzielamy gwarancji na 24m-ce i zapewniamy mobilny serwis.
Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

 

DOSTAWA-SZKOLENIE-GWARANCJA-SERWIS W CENIE URZĄDZEŃ
Udzielamy gwarancji na okres 24 miesięcy.

Wszystkie nasze urządzenia kosmetyczne są certyfikowane. Jako dystrybutor posiadamy pełną dokumentację techniczną i certyfikaty potwierdzające spełnienie norm europejskich.  Udzielamy gwarancję na 24 m-ce i zapewniamy mobilny serwis. Ze względu na to, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producentów urządzeń,  posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania. 

W cenie urządzeń otrzymasz profesjonalne szkolenie z wykonywania zabiegów, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów i wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie oferowanych terapii. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.


Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: poniatowska.a@tlen.pl lub tel: +48 505546206
Aby z finansować zakup w leasingu skontaktuj się z naszym doradcą finansowym:
Tomasz Robaszkiewicz tel. 605-666-826 lub 
e-mail: leasing_dla_fizjoterapeutow@onet.pl


KONTAKT